Obchodní podmínky        Rozvoz        Kontakt

ONEFOOD - Opravdová Pizza Ostrava Rychlý rozvoz po Ostravě

Rychlost

Nejlepší a nejkvalitnější pizza Poruba

Kvalita

ONEFOOD - Opravdová Pizza Ostrava
PizzaBurgeryTěstovinyNápojeFIT MENUNovinky

Rozvoz Pizzy - Pravidla rozvozu


ONEFOOD má stanovenu minimální výši objednávky pro rozvoz zdarma rozdělenou podle následujících zón:

Telefonické objednávky přijímáme pouze při dosažení stanovené výše objednávky

Zóna 1 (min. 139Kč) - Poruba, Třebovice, Martinov, Pustkovec, Svinov, Nová Ves, Vřesina, Děhylov

Zóna 2 (min. 280Kč) - Krásné Pole, Polanka, Pískové Doly, Hulváky, Plesná

Zóna 3 (min. 540Kč) - zbytek ostravských městských částí


Pizzu zvládáme obvykle dodat po Porubě už od 20 minut. Vždy, ale především ve špičce a při rozvozu do vzdálenějších lokalit, Vás budeme o přibližné době** potřebné k přípravě a doručení jídla informovat.


Objednávky, které nodosáhnou minimální výše podle zóny rozvozu přijímáme pouze online na www.onefood.online, kde bude zaúčtováno dopravné podle tabulky, kterou rovněž najdete na www.onefood.online

*Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí a právo na individuální zhodnocení místa a minimální ceny každé objednávky.

**Sdělená doba je pouze orientační a nezávazná. V případě, že nebude splňena nevzniká zákazníkovi žádné automatické právo na refundaci ani jiný způsob odškodnění. Budete-li mít jakoukoliv připomínku ke kvalitě jídla nebo služeb, kontaktujte nás na info@onefood.cz, kde Vás prosíme o podrobné popsání problému, každou případnou stížností se budeme individuálně zabývat a dle našeho uvážení zákazníka patřičně odškodníme. Vyhrazujeme si právo požadovat účtenku z konkrétní objednávky, abychom si mohli ověřit věrohodnost stížnosti. Vše podléhá našim obchodním podmínkám. Toto sdělení může být chápáno jako doplňek obchodních podmínek.

Objednat online